Передзвоніть мені

Догляд за текстильним одягом

Делікатне чищення та відновлення одягу з текстилю будь-якого крою і фактури: від капелюшків до вечірніх нарядів haute couture. Експерти підбирають індивідуальну технологію догляду до кожної речі, пропонуючи рішення будь-якої задачі: від поновлення кольору і ремонту до редизайну і декорування ваших речей.

Секрет нашого успіху в тому, що ми вміємо любити красу, захоплюючись деталями: комбінаціями тканин і кольорів, елементами декору, грою кольорів.

Ми розуміємо природу цієї краси та, сприймаючи виріб як єдиний образ, шукаємо підхід до кожного його елемента.

Поняття індивідуального підходу, в контексті  догляду за речами з натуральних та комбінованих тканин в студії OSCAR, виходить далеко за рамки свого традиційного тлумачення. В даному випадку ми говоримо не тільки про набір необхідних інструментів та технологій, правильний підбір програми та цикл обробки. Початковий етап роботи – аналіз складу тканин, проби, детальне вивчення проблеми. При необхідності проводиться демонтаж фурнітури. В опції індивідуальних послуг включені ручна чистка, індивідуальна суха обробка або аква-чистка с дотриманням усіх необхідних умов.

Команда майстрів студії, задіяна в реалізації даної послуги – наші найкращі технологи, прасувальниці, кравці, дизайнери, конструктори.

ТАК ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ МИ!

Догляд за текстильним одягом 1

Рішення будь-якого завдання

Догляд за текстильним одягом 2

Страхування ризиків

Догляд за текстильним одягом 3

Персональний супровід

Догляд за текстильним одягом 4

Робимо те, що не роблять інші

ВИКЛИКАТИ КУР`ЄРА