Передзвоніть мені

Хімчистка вечірньої сукні

Розкішна вечірня сукня чудово підкреслює та доповнює жіночу красу. Будь то офіційний прийом, галаслива вечірка чи урочистий захід, у такому вбранні Ви неодмінно відчуєте себе богинею та отримаєте шквал захоплених компліментів. 

Як правило, вибираючи вечірні сукні, жінки не розглядають прості повсякденні тканини, а віддають перевагу таким помпезним та вишуканим полотнам, як шовк, атлас, шифон, органза тощо. Особливу увагу жінки приділяють принтам, крою та підбору унікальної обробки. Кристали Swarovski, оригінальна вишивка, мереживні аплікації, композиції з перлів, дорогоцінного каміння, паєток – кутюр'є створюють неймовірні колекції вечірніх суконь, щоб кожна жінка почувала себе чарівною.

Такі вбрання потребують не менш індивідуального та делікатного догляду, адже зберегти красу та розкішність вечірньої сукні можуть виключно фахівці. 

Унікальна студія OSCAR понад 15 років здійснює професійний догляд за ексклюзивними виробами. Різні комбінації тканин та квітів, вишуканий декор та фурнітура, оригінальний фасон - за роки нашої роботи ми відновили тисячі дизайнерських вечірніх суконь.

Команда OSCAR – це висококласні технологи, швачки, кравці та багато інших фахівців, які беруться за вирішення завдань будь-якої складності.

Майстри студії відтворюють красу Вашого вбрання, застосовуючи індивідуальний підхід до кожного сантиметра сукні та елемента декору. Делікатне чищення, ремонт, реставрація та навіть послуги редизайну – від нас Ви не почуєте відмови, адже ми завжди підберемо необхідний сервіс.

В OSCAR хімчистка вечірньої сукні здійснюється на професійному сучасному обладнанні із застосуванням високоефективних італійських препаратів. Фахівці ретельно оглядають сукню на наявність забруднень. дефектів та ознайомлюються з маркуванням. Перед початком чищення технолог вибирає під тип плями та матеріалу допустимий коктейль із препаратів. та виконує попередні проби. Такий підхід  дозволяє не тільки забезпечити видалення забруднень, що важко виводяться, але і гарантувати збереження структури волокон делікатних тканин і насиченості кольору.

Особливу увагу в OSCAR приділяють превентивним заходам захисту незнімної фурнітури та унікального декору. При необхідності майстри обшивають їх спеціальними матеріалами або виконують демонтаж з поверненням елементів на місце. 

Досить часто до студії OSCAR звертаються з ексклюзивними вечірніми сукнями, які пошиті з кількох тканин, що потребують різних типів обробки. У такому разі наші кравці вручну розшивають виріб, щоб кожен елемент сукні отримав необхідний догляд і якісно очищений без ризиків пошкодження. Після майстра ательє сантиметр за сантиметром відновлюють первозданний вигляд сукні.

Також протягом усього співробітництва Вас супроводжує персональний менеджер, який відповість на всі Ваші запитання та особисто проконтролює кожен етап обробки вечірньої сукні.

OSCAR Dry Clean Studio – мистецтво догляду за улюбленими речами!

Хімчистка вечірньої сукні 6
Хімчистка вечірньої сукні 7
Хімчистка вечірньої сукні 8
Хімчистка вечірньої сукні 1

Розв'язання будь-якого завдання

Хімчистка вечірньої сукні 2

Страхування ризиків

Хімчистка вечірньої сукні 3

Персональний супровід

Хімчистка вечірньої сукні 4

Робимо те, що не роблять інші

ВИКЛИКАТИ КУР`ЄРА
Хімчистка вечірньої сукні 9