Передзвоніть мені

Чистка речей зі шкіри та хутра

Норкові шуби, манто з хутра вікуньї або тренч зі шкіри рептилії - майстри OSCAR збережуть неперевершену красу ваших речей. Дбайливе чищення навіть найскладніших забруднень, з відновленням м'якості і еластичності виробів зі шкіри, і блиску хутра подарує нове життя вашим речам.

Важко знайти більш ніжні та примхливі у чистці матеріали, ніж шкіра та хутро. Варто довірити догляд за ними випадковому  майстру – і виріб може бути безповоротно зіпсовано. Тому до вибору хімчистки варто підходити з особливою ретельністю.

OSCAR Dry Clean Studio вже багато років спеціалізується на чистці та оновленні речей зі шкіри та хутра. Найкращі спеціалісти, ручний процес чистки, сучасне обладнання, інноваційні технології та безпечні препарати. Ось у чому секрет збереження природної м`якості та еластичності шкіри, блиску і шовковистості хутра. Без усадки, деформації або знебарвлення.

Якщо необхідно, окрім загальної чистки ми оновимо колір, усунемо потертості, подряпини та плями. Обов`язково обробимо матеріал водовідштовхуючими засобами. При цьому дамо гарантію збереження якості, кольору та розміру кожного виробу, що приймається в чистку.

Розкішні речі заслуговують особливого професійного догляду. OSCAR Dry Clean Studio допоможе продовжити життя Вашого улюбленого одягу!

Чистка речей зі шкіри та хутра 1
Чистка речей зі шкіри та хутра 1

Рішення будь-якого завдання

Чистка речей зі шкіри та хутра 2

Страхування ризиків

Чистка речей зі шкіри та хутра 3

Персональний супровід

Чистка речей зі шкіри та хутра 4

Робимо те, що не роблять інші

ВИКЛИКАТИ КУР`ЄРА