Передзвоніть мені

Про Студію

OSCAR Dry Clean Studio - унікальна студія по догляду за гардеробом і домашнім текстилем преміум-класу. Була створена в 2006 році найбільшою мережею хімчисток UNMOMENTO.

Ми перші в Україні, хто працює більше 14 років з ексклюзивними речами, які вимагають до себе особливої ​​уваги. Досвід кращих майстрів, технологів і кравців дозволяє вирішувати найскладніші завдання і працювати навіть з тими виробами, яким заборонені всі види обробки.

Ми знаємо, якою високою є цінність речей наших клієнтів, тому використовуємо унікальні технології та тільки екологічно безпечні засоби. У нашому арсеналі лінійка з 200 авторських найменувань препаратів з найкращих лабораторій світу, 3 з яких, розроблені за індивідуальним замовленням нашого технолога для роботи з шовком, шкірою і ніжним кашеміром.

Студія OSCAR заслужила довіру зірок світового рівня! Наші майстри відновлювали сценічні вбрання Мадонни, Дідьє Маруані та багатьох інших зірок шоу-бізнесу.

OSCAR - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, кожної речі і кожного елементу декору.

У нашій студії клієнтів чекає новий і унікальний формат обслуговування - Private Service. Персональні менеджери OSCAR Dry Clean Studio візьмуть всі турботи про Ваш гардероб на себе: проконтролюють весь процес сервісу, нададуть експертні консультації та запропонують рішення будь-якої проблеми 24/7.

OSCAR Dry Clean Studio змінить Ваше уявлення про хімчистку ...

послуги
OSCAR Dry Clean Studio надає найширший спектр послуг пов'язаних з обслуговуванням ексклюзивного одягу. Ми застосовуємо індивідуальний дизайнерський підхід в поєднанні з новітніми технологіями.
всі послуги
Шостий благодійний бранч OSCAR club від OSCAR Dry Clean Studio
Традиційний благодійний бранч від студії чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio відбувся 2 серпня у Fairmont Grand Hotel Kyiv. Зустрічі OSCAR Club - місце об'єднання талановитих людей і однодумців, які підтримують благодійні проєкти, та чудова платформа для обговорення цікавих і актуальних тем.
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club
5 липня у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся черговий благодійний бранч у межах закритого клубу OSCAR, ідеологом якого є студія чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio. Кожна зустріч клубу сповнена теплими емоціями, обговоренням цікавих тем та об’єднує прекрасних людей заради дуже важливої місії - доброчинності, підтримки українців та надання допомоги нужденним.
Четвертий благодійний бранч від OSCAR Club
Допомога та небайдужість кожного з нас - це потужна синергія та великий внесок у нашу перемогу. Вже вкотре студія чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio ініціювала благодійний бранч на підтримку захисників та захисниць України. Захід відбувся у Fairmont Grand Hotel Kyiv у форматі закритого клубу OSCAR.
Благодійний бранч OSCAR club від OSCAR Dry Clean Studio
Майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас. І допоки наші Герої виборюють Перемогу на полі бою, ми невпинно робимо все можливе для їхньої підтримки. Клуб OSCAR продовжує серію благодійних бранчів для допомоги Захисникам та Захисницям України. Черговий захід відбувся у форматі закритого клубу OSCAR в Fairmont Grand Hotel.
Останні новини
Всі новини