Передзвоніть мені

Про Студію

OSCAR Dry Clean Studio - унікальна студія по догляду за гардеробом і домашнім текстилем преміум-класу. Була створена в 2006 році найбільшою мережею хімчисток UNMOMENTO.

Ми перші в Україні, хто працює більше 14 років з ексклюзивними речами, які вимагають до себе особливої ​​уваги. Досвід кращих майстрів, технологів і кравців дозволяє вирішувати найскладніші завдання і працювати навіть з тими виробами, яким заборонені всі види обробки.

Ми знаємо, якою високою є цінність речей наших клієнтів, тому використовуємо унікальні технології та тільки екологічно безпечні засоби. У нашому арсеналі лінійка з 200 авторських найменувань препаратів з найкращих лабораторій світу, 3 з яких, розроблені за індивідуальним замовленням нашого технолога для роботи з шовком, шкірою і ніжним кашеміром.

Студія OSCAR заслужила довіру зірок світового рівня! Наші майстри відновлювали сценічні вбрання Мадонни, Дідьє Маруані та багатьох інших зірок шоу-бізнесу.

OSCAR - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, кожної речі і кожного елементу декору.

У нашій студії клієнтів чекає новий і унікальний формат обслуговування - Private Service. Персональні менеджери OSCAR Dry Clean Studio візьмуть всі турботи про Ваш гардероб на себе: проконтролюють весь процес сервісу, нададуть експертні консультації та запропонують рішення будь-якої проблеми 24/7.

OSCAR Dry Clean Studio змінить Ваше уявлення про хімчистку ...

послуги
OSCAR Dry Clean Studio надає найширший спектр послуг пов'язаних з обслуговуванням ексклюзивного одягу. Ми застосовуємо індивідуальний дизайнерський підхід в поєднанні з новітніми технологіями.
всі послуги
Графік роботи у святкові дні в студіях OSCAR
Поспішаємо повідомити, що 01.05.2020 в студіях OSCAR вихідний.
Зі світлим святом Великодня!
Шановні клієнти, повідомляємо, що в студіях OSCAR з 18.04 по 20.04 великодні вихідні.
OSCAR DRY CLEAN STUDIO ЗНОВУ ВІДКРИТА
Шановні клієнти, раді повідомити, що з 13.04.2020 ми відкриваємо студії для обслуговування
SUSTAINABLE FASHION ВІД СТУДІЇ-ХІМЧИСТКИ OSCAR
Sustainable fashion - пріоритетний напрямок у світі моди ось уже кілька років. І студія-хімчистка OSCAR підтримує цей тренд
Останні новини
Всі новини