Передзвоніть мені

Про Студію

OSCAR Dry Clean Studio - унікальна студія по догляду за гардеробом і домашнім текстилем преміум-класу. Була створена в 2006 році найбільшою мережею хімчисток UNMOMENTO.

Ми перші в Україні, хто працює більше 14 років з ексклюзивними речами, які вимагають до себе особливої ​​уваги. Досвід кращих майстрів, технологів і кравців дозволяє вирішувати найскладніші завдання і працювати навіть з тими виробами, яким заборонені всі види обробки.

Ми знаємо, якою високою є цінність речей наших клієнтів, тому використовуємо унікальні технології та тільки екологічно безпечні засоби. У нашому арсеналі лінійка з 200 авторських найменувань препаратів з найкращих лабораторій світу, 3 з яких, розроблені за індивідуальним замовленням нашого технолога для роботи з шовком, шкірою і ніжним кашеміром.

Студія OSCAR заслужила довіру зірок світового рівня! Наші майстри відновлювали сценічні вбрання Мадонни, Дідьє Маруані та багатьох інших зірок шоу-бізнесу.

OSCAR - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, кожної речі і кожного елементу декору.

У нашій студії клієнтів чекає новий і унікальний формат обслуговування - Private Service. Персональні менеджери OSCAR Dry Clean Studio візьмуть всі турботи про Ваш гардероб на себе: проконтролюють весь процес сервісу, нададуть експертні консультації та запропонують рішення будь-якої проблеми 24/7.

OSCAR Dry Clean Studio змінить Ваше уявлення про хімчистку ...

послуги
OSCAR Dry Clean Studio надає найширший спектр послуг пов'язаних з обслуговуванням ексклюзивного одягу. Ми застосовуємо індивідуальний дизайнерський підхід в поєднанні з новітніми технологіями.
всі послуги
Ювілейний благодійний бранч від OSCAR Dry Clean Studio
6 грудня в елегантному Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся 10-й ювілейний благодійний бранч закритого клубу OSCAR.
Дев'ятий благодійний бранч OSCAR Club
У найкращих традиціях перша середа місяця в OSCAR Dry Clean Studio розпочалась з благодійного бранча.
Жовтневий бранч від OSCAR Dry Clean Studio
Жовтневий бранч від OSCAR Dry Clean Studio став продовженням серії благодійних тематичних івентів, основною місією яких є підтримка українських військових та збір коштів на їх потреби.
Традиційний благодійний бранч від OSCAR Club
6 вересня у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася сьома зустріч закритого клубу OSCAR від студії чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio. Традиційно головною метою благодійного заходу став збір коштів для захисників, які боронять нашу країну.
Останні новини
Всі новини