Передзвоніть мені

Чистка пальто з кашеміру, вовни у Києві

Пальто – безперечна класика серед різновидів верхнього одягу. Різноманітність моделей, кольорів, варіантів крою дає можливість втілювати красиві та ефектні аутфіти, наголошуючи на індивідуальному стилі в одязі. 

Не менш різноманітні й види пальтових тканин. У бутіках Ви можете придбати вироби з рогожки, букле, шкіри або велюру, але найбільш популярними залишаються пальто з шерсті, твіду, драпу та кашеміру. 

У цих тканин є свої переваги: вони дуже міцні та досить щільні, відрізняються особливою м'якістю та чудово зберігають тепло. Безумовно, головна їхня цінність – це натуральність. У зв'язку з цим даним матеріалам категорично заборонено домашню обробку. Ручне чищення вовняного пальта або делікатне прання гарантовано спричинять усадку, втрату м'якості волокон або зрив колір. 

Але після закінчення сезону чистка пальта – необхідна процедура, адже за період носіння на тканині накопичується пил, з'являються забруднення та втрачається зовнішня привабливість. У цій ситуації правильне рішення – звернутися за чищенням пальто Київ у професійну хімчистку.  

OSCAR – це студія, яка протягом 15-ти років надає якісний та делікатний догляд за виробами преміум-класу. Наша команда – фахівці вищої категорії, які володіють знаннями та технологіями обробки ніжних та «капризних» матеріалів. Ми беремося за вироби будь-якої складності та виконуємо весь спектр робіт з відродження та збереження краси Ваших речей: від чищення та відновлення кольору до оновлення декору та повного редизайну. 

Догляд за верхнім одягом – найпопулярніший сервіс серед клієнтів студії. Фахівці OSCAR виконують якісне сухе чищення драпового пальта, чищення пальто із вовни, а також делікатне чищення пальта із кашеміру та інших матеріалів.
На початковій стадії роботи майстра вивчають склад тканини, рекомендації від виробника, детально оглядають пальто на забруднення та дефекти, а потім визначають допустимий метод обробки.

Обов'язковий етап – попередні проби, коли технолог вибирає спеціальний коктейль із препаратів під тип вовняного волокна та перевіряє на сумісність із плямою. Таким чином, ми можемо ефективно усунути різного роду забруднення та не пошкодити ніжну структуру ниток, а також унеможливити зрив кольору та деформацію.

Нерідко буває, що на пальті присутні елементи хутряного оздоблення: комір, капюшон, манжети тощо. У цьому випадку фахівці OSCAR вручну демонтують їх, окремо очищають та пришивають на місце. 

Також у студії представлено сервіс ательє. При необхідності наші швачки та кравці підганяють пальто по фігурі, замінюють підкладку, фурнітуру або усувають розриви.

OSCAR Dry Clean Studio – індивідуальний підхід до кожної речі та кожного клієнта.

Чистка пальто з кашеміру, вовни у Києві 1

Розв'язання будь-якого завдання

Чистка пальто з кашеміру, вовни у Києві 2

Страхування ризиків

Чистка пальто з кашеміру, вовни у Києві 3

Персональний супровід

Чистка пальто з кашеміру, вовни у Києві 4

Робимо те, що не роблять інші

ВИКЛИКАТИ КУР`ЄРА