Передзвоніть мені

Зберігання хутряних виробів

Легкі та теплі вироби з натурального хутра надають Вашому вигляду особливу розкіш та елегантність. І чим уважніше Ви будете за ним доглядати, тим довше такі виробу будуть радувати Вас своєю красою.

Хутро вважається «живим» матеріалом. Тому, як і волосся, його необхідно постійно розчісувати, захищати від вигорання на сонці, використовувати щадні миючі засоби. Важливо турбуватись про правильне зберігання. Сухе повітря, пил та погана вентиляція з часом приводять до пересихання та ламкості хутра, втрати блиску та кольору. Спеціальна послуга OSCAR Dry Clean Studio по професійному зберіганню хутряних виробів допоможе цього уникнути.

Після необхідної чистки та антимолевої обробки розкішні речі з хутра поміщаються в спеціально обладнане просторе хранилище. У ньому підтримується низька температура повітря (10-12°С), вологість на рівні 50-60%, правильне освітлення. Це допомагає попередити висихання спеціальних масел, що відповідають за м`якість та еластичність хутра. Ваш хутряний гардероб заслуговує відпочинок по найвищому класу.

Подаруйте йому весняно-літні канікули в OSCAR Dry Clean Studio!

Зберігання хутряних виробів 1
Зберігання хутряних виробів 1

Рішення будь-якого завдання

Зберігання хутряних виробів 2

Страхування ризиків

Зберігання хутряних виробів 3

Персональний супровід

Зберігання хутряних виробів 4

Рішення будь-якого завдання

ВИКЛИКАТИ КУР`ЄРА