Передзвоніть мені

Ремонт жіночих сумок

Сумка - це відображення істинної сутності жінки, що так вміло ховається під сотнею образів та подоб. Вона може бути яскравою та екстравагантної, з барвистим декором або ж, навпаки, стриманою і витонченою. Точнісінько, як і її власниця. 
Краса подібних аксесуарів, немов метелик, - настільки ж приваблива, але, на жаль, недовговічна. Продовжити життя розкішного аксесуара під силу лише справжнім професіоналам OSCAR Dry Clean Studio. 

Майстри студії OSCAR надають комплексний індивідуальний догляд за шкіряними, текстильними, комбінованими аксесуарами, і тими, котрим протипоказані будь-які способи чистки. 

В OSCAR, турбота про сумку починається зі знайомства, а саме, з детального огляду та визначення задач. Даний етап проходить під егідою головного технолога і кравчинь-дизайнерів студії, які роблять все, щоб зберегти цілісність неперевершеного аксесуара. Після етапу попередніх проб і створення унікального коктейлю із препаратів, фахівці визначають технологію кропіткої роботи. 

Серед бездоганних аксесуарів, в оточенні магії чистоти та гармонії, діамантовою огранюванням сяє птах. Як символ бездоганного сервісу та ексклюзивного догляду. Як символ OSCAR Dry Clean Studio.

Ремонт жіночих сумок 1
Ремонт жіночих сумок 2
Ремонт жіночих сумок 1

Рішення будь-яких завдань

Ремонт жіночих сумок 2

Страхування ризиків

Ремонт жіночих сумок 3

Персональний супровід

Ремонт жіночих сумок 4

Робимо те, що не роблять інші

ВИКЛИКАТИ КУР`ЄРА