Передзвоніть мені

Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club

У весняній атмосфері першого травневого дня відбувся 13-й благодійний бранч, ініційований студією чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio. Зустріч пройшла в елегантному просторі Fairmont Grand Hotel Kyiv в межах закритого клубу OSCAR.  

Традиційно доброчинний захід став виразом підтримки та вдячності нашим захисникам. Гості мали змогу насолодитися спілкуванням у колі однодумців, наповнитися культурними враженнями та зробити внесок у збір на допомогу військовим.  

Лекторкою та запрошеною гостею виступила неперевершена Катя Тейлор, експертка з сучасного мистецтва, засновниця та CEO агенції культурного розвитку Port. Бранч був присвячений темі “Перформанс як спосіб життя”.

Катя відкрила гостям приголомшливий світ творчості та виразності, привернула увагу до важливості проявлення себе в нашому житті, надихаючи на нові думки та ідеї. 

Перформанс, як живе втілення душі та відображення індивідуальності, розкриває внутрішній світ через витончену гру форм та образів. Це надзвичайне шоу самовираження, в якому кожен крок та подих стають часткою величного танцю життя.

На бранчі обговорили неймовірні та провокативні перформанси від Марини Абрамович, Іва Кляйна, Йоко Оно та інших видатних особистостей. 

Творчість цих митців вражає своєю глибиною та емоційною інтенсивністю. Вона ніби вогонь, що запалює серця та розтоплює стереотипи, перетворюючи світ навколо на полотно для експресивного виразу.  

Їхні виступи здавалися грою на межі реальності та фантазії, нерідко були незрозумілими для суспільства, а іноді й викликали шквал обурення та спричиняли скандали. 

Проте без перебільшень перформанси цих митців не залишали байдужими жодного глядача, віддзеркалювали глибокі рівні людського буття, спонукали до роздумів та відкриття нових граней свідомості. 

Благодійний проєкт підтримали: Ірина Богдан, Кароліна Ашіон, Марія Літті, Марина Арістова, Юлія Єрмолаєва, Таміла Немченко, Анна Яковлева та Вікторія Кагаловська. 

Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club 1
Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club 2
Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club 3
Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club 4
Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club 5
Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club 6
Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club 7
Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club 8