Передзвоніть мені

Квітневий бранч від OSCAR Club

У прекрасному просторі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся квітневий благодійний бранч в межах закритого клубу OSCAR, організований студією чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio. 

12-й доброчинний захід об'єднав гостей заради незмінної надважливої мети ー збору коштів на допомогу українським захисникам. 

Подія була присвячена лекції “Роль жінок в історії культури”. Репрезентувала цю цікаву тему незрівнянна Катя Тейлор, експертка з сучасного мистецтва, засновниця та CEO агенції культурного розвитку Port. 

Жінки в культурі ー символ незгасної емоційної та творчої глибини, нестримної та незламної сили волі в боротьбі за справедливість, емансипацію та свободу. Їхнє самовираження та відданість ідеалам відображалися в образах літературних героїнь, оживали в кожному помаху пензля на полотнах та наповнювали кожну ноту музичного твору. 

Жінки-письменниці, художниці, музикантки та інші творчі особистості ー їхній внесок в культурну спадщину та формування суспільних цінностей надзвичайно вагомий.

Guerrilla Girls ー анонімна група художниць-активісток, яка виступала проти сексизму та расизму в мистецтві. Їхні відомі саркастичні плакати та листівки привернули увагу до дискримінації жінок у виставкових можливостях та оплаті, а також підштовхнули до запровадження змін, сприяючи гендерній рівності.  

Ольга Кобилянська ー видатна письменниця, що однією з перших представила українську жінку не в образі селянки, а інтелігентки прогресивних поглядів, яка бореться за самовираження та рівноправність у суспільстві. Твори Кобилянської допомогли усвідомити важливість вільного вибору для жінок у будь-якій сфері життя, а також відіграли важливу роль у формуванні уявлень про жіночу ідентичність, її гідність та права. 

Пеґґі Ґуґґенгайм ー найвідоміша галеристка та меценатка. Пристрасть до популяризації сучасного мистецтва зробила її однією з найвпливовіших колекціонерів минулого століття. У часи, коли колекціонування було прерогативою чоловіків, вона голосно заявила про себе та кинула виклик соціальним нормам. 

Підтримали збір та стали гостями бранчу: Манана Окропірідзе, Вікторія Кагаловська, Анна Сергєєва, Дар’я Трегубова, Юлія Єрмолаєва, Марина Арістова та Санта Дімопулос.     

Квітневий бранч від OSCAR Club 1
Квітневий бранч від OSCAR Club 2
Квітневий бранч від OSCAR Club 3
Квітневий бранч від OSCAR Club 4
Квітневий бранч від OSCAR Club 5
Квітневий бранч від OSCAR Club 6
Квітневий бранч від OSCAR Club 7