Передзвоніть мені

Дев'ятий благодійний бранч OSCAR Club

У найкращих традиціях перша середа місяця в OSCAR Dry Clean Studio розпочалась з благодійного бранча. 

Авторські культурно-освітні лекції від провідних експертів fashion-індустрії, обговорення моди, її еволюції та стилю у колі однодумців і, звісно ж, взаємопідтримка та допомога нашим захисникам - закрита спільнота OSCAR Club стала місцем для пошуку натхнення, розвитку та доброчинності.

Бранч відбувся у вишуканому готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv та був присвячений темі “7 чарівних історій моди”.   

Лектором та запрошеним гостем виступив незрівняний Олексій Краєвський, експерт світу моди і парфумів та дослідник історичних дорогоцінностей.

Світ моди, наче дзеркало, став відображенням життя та настрою цілих епох. За свою багаторічну історію розвитку він вражав і часом шокував, обурював і викликав захоплення, зворушував і дивував. 

Пан Олексій розповів 7 дивовижних історій про вбрання, які викликали резонанс у суспільстві.

Псування легендарної "голої" сукні Мерилін Монро; парашут, який врятував життя та перетворився в розкішне плаття; наречена на мільйон або весільна сукня королеви Летиції вартістю у цілий статок, - лише частина чарівних історій, про які мали змогу дізнатись членкині OSCAR Club на зустрічі. 

Усі зібрані кошти буде спрямовано на закупівлю спальних мішків для військових. 

Благодійний проєкт підтримали: Таміла Немченко, Аліна Алієва, Tayanna, Ірина Богдан, Єлизавета Ястремська, Вікторія Кагаловська, Ганна Сергєєва та Манана Окропірідзе.