Передзвоніть мені

Четвертий благодійний бранч від OSCAR Club

У сьогоднішніх реаліях вкрай важливо продовжувати натхненно працювати, розвивати сильну та незалежну Україну і підтримувати одне одного, об’єднавши зусилля. Допомога та небайдужість кожного з нас - це потужна синергія та великий внесок у нашу перемогу.  

Вже вкотре студія чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio ініціювала благодійний бранч на підтримку захисників та захисниць України. Захід відбувся у Fairmont Grand Hotel Kyiv у форматі закритого клубу OSCAR. Цього разу метою зустрічі став збір коштів на тактичну медицину для наших військових.

Лекторкою заходу була неперевершена Юлія Юдіна, експертка з питань світського і ділового етикету. Резидентки клубу мали змогу долучитись до публічної бесіди і обговорити тему “Дрес-код та його особливості”. 

Юлія розповіла про основні різновиди дрес-коду, поділилася правилами етикету в одязі та аксесуарах, а також привідкрила секрети, як завжди виглядати бездоганно на урочистих заходах.  

Серед гостей бранчу були: Анна Сергєєва, Таміла Немченко, Анастасія Жолинська, Вікторія Кагаловська, Єлізавета Ястремська, Марія Літті, Ірина Адоніна.