Передзвоніть мені

14-й благодійний бранч від OSCAR Club

На початку червня у вишуканому Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся 14-й благодійний бранч від OSCAR Club, ідеологом якого є студія чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio.

Захід вже став традиційним для багатьох прекрасних людей, які підтримують культурні ініціативи та невпинно продовжують допомагати нашим захисникам в такий важливий час. 

Спільнота OSCAR Club об'єдналася заради незмінної головної мети ー збору коштів на потреби військових, які боронять Україну. 

Тема бранчу була присвячена бренду POUSTOVIT, який вже став невіддільною частиною культурної спадщини нашої країни. 

Запрошеною гостею та спікеркою виступила талановита та незрівнянна Лілія Пустовіт, видатна українська дизайнерка, засновниця та креативна директорка бренду POUSTOVIT, яка репрезентувала лекцію “Бренд як частина української моди”.

Лілія поділилася з гостями історією створення бренду, його філософією та розвитком: від перемоги в міжнародному конкурсі Invogue та знайомства з французьким кутюр'є Paco Rabanne до першого показу на Лондонському тижні моди та присутності бренду в більш ніж 20 Pop-up Charity Stores по всьому світу. 

Надихаюча розповідь Лілії була наповнена глибоким сенсом та палкою любов'ю до своєї справи. Цей бранч вкотре довів, що українська мода ー це не лише про одяг. Це про історію, культуру, силу нації та ідентичність. Бренд POUSTOVIT, безсумнівно, є справжнім символом цієї сили та краси. 

Відвідали доброчинний захід та долучилися до збору: Аліна Алієва, Вікторія Кагаловська, Єлизавета Ястремська, Анастасія Жолинська, Анна Сергєєва, Марина Арістова, Анна Яковлева, Олена Єва та Анна Гусєва. 

14-й благодійний бранч від OSCAR Club 1
14-й благодійний бранч від OSCAR Club 2
14-й благодійний бранч від OSCAR Club 3
14-й благодійний бранч від OSCAR Club 4
14-й благодійний бранч від OSCAR Club 5
14-й благодійний бранч від OSCAR Club 6
14-й благодійний бранч від OSCAR Club 7
14-й благодійний бранч від OSCAR Club 8