Послуги

SCAR Dry Clean Studio змінить Ваше уявлення про хімчистку.
Ви не почуєте від нас відмови. Наші майстри візьмуться навіть за самі «примхливі» у догляді матеріали, ефективно видалять складні забруднення та запропонують рішення.
Окрім догляду за одягом, взуттям, аксесуарами, ми пропонуємо ексклюзивні послуги – зберігання хутряних виробів та допомога особистого технолога, здійснюємо професійну чистку штор та гардин – з виїздом додому, демонтажем та наступним навішуванням.
Слідуючи останнім трендам, замість агресивної «хімії» ми використовуємо екологічно безпечні препарати, розроблені по індивідуальному замовленню у найкращих виробників. Ви будете приємно здивовані рівнем нашого сервісу та якістю роботи. Скористайтесь усіма перевагами студії чистки OSCAR Dry Clean Studio!
Догляд за текстильними речами
​Секрет нашого успіху в тому, що ми вміємо любити красу, захоплюючись деталями: комбінаціями тканин і кольорів, елементами декору, грою кольорів. Ми розуміємо природу цієї краси та, сприймаючи виріб як єдиний образ, шукаємо підхід до кожного його елемента.
Детальніше
Зберігання хутряних виробів
​Легкі та теплі вироби з натурального хутра надають Вашому вигляду особливу розкіш та елегантність. І чим уважніше Ви будете за ним доглядати, тим довше такі виробу будуть радувати Вас своєю красою.
Детальніше
Чистка речей зі шкіри та хутра
​Важко знайти більш ніжні та примхливі у чистці матеріали, ніж шкіра та хутро. Варто довірити догляд за ними випадковому майстру – і виріб може бути безповоротно зіпсовано. Тому до вибору хімчистки варто підходити з особливою ретельністю.
Детальніше
Чистка штор та гардин
​Ви вклали стільки сил та фантазії в оформлення вікон – вишукане та ідеальне до стилю інтер`єра. OSCAR Dry Clean Studio зможе зберегти картину в первинному вигляді!
Детальніше
Чистка взуття
​В OSCAR студії працюють з виробами з дорогих та «примхливих» у догляді матеріалів: шкіри, замші, нубука, шовку, атласу та інших. Вишукана фурнітура, комбінації різних по фактурі та кольору матеріалів – з цим ми також впораємось!
Детальніше
Особистий технолог
​Стрімкий темп життя в сучасному мегаполісі вчить нас цінувати кожну хвилину. Скористайтесь унікальною послугою студії чистки OSCAR Dry Clean Studio. Довірте догляд за Вашим гардеробом особистому технологу.
Детальніше
Редизайн та декорування
Ваші речі потребують нового подиху? Здається, що улюблена річ зіпсована безповоротно? Професіонали студії OSCAR Dry Clean Studio з особливим трепетом візьмуться за виправлення недоліку будь-якої складності. Навіть якщо рішення потребує чималих витрат часу і сил.
Детальніше
Ремонт взуття, сумок та аксесуарів
OSCAR Dry Clean Studio пропонує широкий спектр послуг професійного ремонту взуття, сумок, рукавичок та інших аксесуарів.
Детальніше
Чистка сумок та аксесуарів
Сумка - это отражение истинной сущности женщины, что так умело скрывается под сотней образов и обличий. Она может быть яркой и экстравагантной, с красочным декором или же, наоборот, сдержанной и утонченной. В точности, как и ее владелица.
Детальніше
Сертифікати та абонементи
​Зберігати красу вишуканих вбрань - досконала робота кращих майстрів студії OSCAR. Ви ж можете подарувати цю турботу про гардероб найдорожчим для Вас людям...
Детальніше