Передзвоніть мені

Про Студію

OSCAR Dry Clean Studio - перша та єдина студія чищення і редизайну в Україні. Була створена в 2006 році найбільшою мережею хімчисток UNMOMENTO.

У студії працюють з речами, які вимагають до себе особливої уваги.

Досвід кращих майстрів, технологів і кравців дозволяє вирішувати найскладніші завдання і працювати навіть з тими речами, яким заборонені всі види обробки. Ми знаємо, якою високою є  цінність речей наших клієнтів, тому використовуємо унікальні технології і тільки екологічно безпечні препарати, розроблені за індивідуальним замовленням.

OSCAR - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, кожної речі і кожного елементу декору.

Персональні менеджери OSCAR Dry Clean Studio візьмуть всі турботи про Ваш гардероб на себе: проконтролюють весь процес сервісу, дадуть експертні консультації та запропонують рішення будь-якої проблеми 24/7.

OSCAR Dry Clean Studio змінить Ваше уявлення про хімчистку...

послуги
OSCAR Dry Clean Studio надає найширший спектр послуг пов'язаних з обслуговуванням ексклюзивного одягу. Ми застосовуємо індивідуальний дизайнерський підхід в поєднанні з новітніми технологіями.
всі послуги
Режим роботи в святкові дні
Шановні клієнти, поспішаємо привітати вас з чудовими новорічними святами, а також повідомити режим роботи студій
Vision talks з Марисею Горобець - це насолода в будь-який час
Щиро дякуємо організаторам і vision guest Олені Борисовій за прекрасну атмосферу та корисний контент.
Однозначно і безповоротно закохані в #mgvisionbranch від Марисі Горобець.
У цю зустріч c visionary guest Ліною Христофорова говорили про моду, стиль і головні тренди: індивідуальність & розумне споживання.
Фотопроект «ЗІРКИ ВИБИРАЮТЬ OSCAR» НА JETSETTER.UA
Поєднати несумісне, знайти індивідуальний підхід, показати свою універсальність, як для дизайнерів, так і для їх клієнтів - така була мета нашого фотопроекту «Зірки обирають OSCAR», який у цьому сезоні ми реалізували на Jetsetter.UA.
Останні новини
Всі новини