Передзвоніть мені

Про Студію

OSCAR Dry Clean Studio - унікальна студія по догляду за гардеробом і домашнім текстилем преміум-класу. Була створена в 2006 році найбільшою мережею хімчисток UNMOMENTO.

Ми перші в Україні, хто працює більше 18 років з ексклюзивними речами, які вимагають до себе особливої ​​уваги. Досвід кращих майстрів, технологів і кравців дозволяє вирішувати найскладніші завдання і працювати навіть з тими виробами, яким заборонені всі види обробки.

Ми знаємо, якою високою є цінність речей наших клієнтів, тому використовуємо унікальні технології та тільки екологічно безпечні засоби. У нашому арсеналі лінійка з 200 авторських найменувань препаратів з найкращих лабораторій світу, 3 з яких, розроблені за індивідуальним замовленням нашого технолога для роботи з шовком, шкірою і ніжним кашеміром.

Студія OSCAR заслужила довіру зірок світового рівня! Наші майстри відновлювали сценічні вбрання Мадонни, Дідьє Маруані та багатьох інших зірок шоу-бізнесу.

OSCAR - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, кожної речі і кожного елементу декору.

У нашій студії клієнтів чекає новий і унікальний формат обслуговування - Private Service. Персональні менеджери OSCAR Dry Clean Studio візьмуть всі турботи про Ваш гардероб на себе: проконтролюють весь процес сервісу, нададуть експертні консультації та запропонують рішення будь-якої проблеми 24/7.

OSCAR Dry Clean Studio змінить Ваше уявлення про хімчистку ...

послуги
OSCAR Dry Clean Studio надає найширший спектр послуг пов'язаних з обслуговуванням ексклюзивного одягу. Ми застосовуємо індивідуальний дизайнерський підхід в поєднанні з новітніми технологіями.
всі послуги
14-й благодійний бранч від OSCAR Club
На початку червня у вишуканому Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся 14-й благодійний бранч від OSCAR Club, ідеологом якого є студія чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio. Захід вже став традиційним для багатьох прекрасних людей, які підтримують культурні ініціативи та невпинно продовжують допомагати нашим захисникам в такий важливий час.
Тринадцятий благодійний бранч від OSCAR Club
У весняній атмосфері першого травневого дня відбувся 13-й благодійний бранч, ініційований студією чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio. Зустріч пройшла в елегантному просторі Fairmont Grand Hotel Kyiv в межах закритого клубу OSCAR. Традиційно доброчинний захід став виразом підтримки та вдячності наших захисникам.
Квітневий бранч від OSCAR Club
У прекрасному просторі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся квітневий благодійний бранч в межах закритого клубу OSCAR, організований студією чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio. 12-й доброчинний захід об'єднав гостей заради незмінної надважливої мети ー збору коштів на допомогу українським захисникам. Подія була присвячена лекції “Роль жінок в історії культури”.
Березневий бранч від OSCAR Club
Після невеликої перерви березневий бранч відбувся у вишуканому Fairmont Grand Hotel Kyiv, символізуючи оновлення та нові можливості для реалізації головної місії OSCAR Club, ー об'єднуватися заради допомоги та підтримувати тих, хто цього потребує.
Останні новини
Всі новини