Про Студію

Студія чистки OSCAR Dry Clean Studio была создана крупнейшей в Украине сетью химчисток UNMOMENTO в 2006 году.

В OSCAR студии работают с вещами, которые требуют к себе особого внимания и индивидуального подхода. Это возможность сохранить первозданную красоту роскошного платья, дорогого костюма, сумочки, обуви, шубки или пальто.

Опыт лучших в Украине технологов и дизайнеров позволяет решать сложные задачи. Часто мы имеем дело с вещами с запретом всех видов обработки: особенности материала, сложность кроя, использование декора... Технолог подбирает индивидуальный препарат, определяет оптимальную технологию чистки.

Наслаждайтесь каждым моментом жизни, а заботу о своих вещах доверьте профессионалам OSCAR Dry Clean Studio!

послуги
OSCAR Dry Clean Studio надає найширший спектр послуг пов'язаних з обслуговуванням ексклюзивного одягу. Ми застосовуємо індивідуальний дизайнерський підхід в поєднанні з новітніми технологіями.
всі послуги
22 СНІДАНОК З МАРИСЕЮ ГОРОБЕЦЬ І OSCAR DRY CLEAN STUDIO
Щастя є. І воно в кожній миті. Головне, його розпізнати. Саме цьому вчила нас приголомшлива засновниць UPGRADE і амбассадор щастя Алла Клименко на традиційному сніданку Марисі Горобець.
ГРАФІК РОБОТИ В СВЯТКОВІ ДНІ
Щиро вітаємо Вас із цим прекрасним святом - Днем Незалежності України. Від усієї команди OSCAR бажаємо лише миру, посмішок та чистоти у всіх її проявах! Для зручності повідомляємо, що 24.08 студії працюють у режимі: з 10.00 до 18.00
Нова студія OSCAR на бульварі Лесі Українки, 21
Ще один привід для зустрічі! У нас відкрилася нова студія OSCAR на бульварі Лесі Українки 21
White Party Event & OSCAR Dry Clean Studio
Білий - це символ чистоти та легкості. Він завжди виглядає стильно та вишукано. В той самий час, вбрання білого кольору зобов'язує бути обачним та обережним. Та не у тому випадку, коли поряд є OSCAR.
Останні новини
Всі новини