Передзвоніть мені

Консервування гардеробу

OSCAR - це бездоганний сервіс, першокласні майстри та унікальні послуги, які збережуть первісну красу Ваших чарівних виробів та Ваш цінний час.

 

Ми раді представити Вашій увазі новий сервіс від фахівців студії OSCAR - консервування гардеробу.

 

Наші експерти візьмуть на себе організацію пакування Вашого гардеробу та допоможуть правильно підготувати речі до перевезення. Послуга виконується професійними технологами з багаторічним досвідом роботи, які знають усі тонкощі догляду за різними видами речей та матеріалами.  

 

Пакування речей та їх правильна оцінка фахівцем гарантують відсутність ризиків псування виробів при транспортуванні. Ваш одяг, взуття та аксесуари будуть доставлені до місця призначення без жодних дефектів.

Процес консервування складається з таких етапів:

Перший етап - огляд та оцінка гардеробу. Спеціаліст розформовує речі в залежності від сезонності, фактури та кольору.

Другий етап - вибір супутніх пристосувань. Для правильного консервування речей фахівець обирає допоміжні засоби: липкий валик, щітки для одягу та взуття, вакуумні пакети, вішаки, чохли, тіш’ю та ін. Ці матеріали допоможуть прибрати зайвий пил і ворс, комфортно запакувати громіздкий домашній текстиль, уникнути міграції кольору та деформації речей при транспортуванні.

Третій етап - вибір пакувальних матеріалів. В залежності від виду текстилю, одягу, взуття та аксесуарів експерт обирає тип упаковки. Такий підхід дозволяє уникнути при транспортуванні появи заломів та деформації, особливо на речах, які у жодному разі не можна складати. Також експерт підраховує необхідну кількість упаковок, коробок, вакуумних пакетів та мобільних гардеробів.

Четвертий етап - пакування. Попередньо розфасовані речі фахівець розміщує у відповідних коробках та пакетах.

П'ятий етап - маркування коробок списками речей, які в них розміщені.

І головне: консервувати гардероб можна лише з чистими речами. Тому вчасно довіряйте догляд за улюбленими виробами майстрам студії OSCAR! 

OSCAR Dry Clean Studio змінить Ваше уявлення про хімчистку!

Рішення будь-якого завдання

Страхування ризиків

Персональний супровід

Робимо те, що не роблять інші

ВИКЛИКАТИ КУР`ЄРА