Передзвоніть мені

П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club

5 липня у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся черговий благодійний бранч у межах закритого клубу OSCAR, ідеологом якого є студія чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio.

Традиційно у рамках бранчу було проведено лекцію. Обраною темою стала “Психологія та енергія стилю” від неперевершеної Юлії Юдіної, експертки з питань світського і ділового етикету.

Психологія стилю - це не про щоденний образ, а про сприйняття  себе, про наше мислення та поведінку. Пані Юлія розповіла, як знайти свій стиль та зробити його частиною своєї індивідуальності. 

Членкині OSCAR Club мали змогу обговорити, як одяг впливає на наші думки, комунікацію з соціумом та підкреслює унікальність і характер людини. 

Кожна зустріч клубу сповнена теплими емоціями, обговоренням цікавих тем та об’єднує прекрасних людей заради дуже важливої місії - доброчинності, підтримки українців та надання допомоги нужденним. 

Усі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю необхідних речей та медикаментів дітям на деокупованих територіях.

Благодійний проєкт підтримали: Анастасія Жолинська, Єлизавета Ястремська, Анна Сергєєва, Марія Літті, Аліна Алієва, Соня Плакидюк, Наталія Стрільчук, Кароліна Ашіон, Валерія Толочина та Манана Окропірідзе.

П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 1
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 2
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 3
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 4
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 5
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 6
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 7
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 8
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 9
П'ятий благодійний бранч у межах OSCAR Club 10