Передзвоніть мені

Благодійний бранч у межах OSCAR Club

Сьогодні мільйони українців об'єднані однією метою - вистояти та перемогти. Сьогодні ми стоїмо пліч-о-пліч в боротьбі за кожен новий день та вільне майбутнє нашої держави. Ми дякуємо кожному захисникові та захисниці за можливість бути корисними, працювати і створювати, а також за можливість обійняти близьких.

Задля підтримки наших героїв студія чищення та редизайну OSCAR Dry Clean Studio провела благодійний бранч, метою якого став збір коштів на екіпірування для ЗСУ. 

Захід відбувся 1 березня у Fairmont Grand Hotel Kyiv в форматі закритого клубу OSCAR. 

Головною гостею та спікеркою стала CEO Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська. Вона висвітлила надважливу тему “Мода часів війни”.  

Обговорили вплив Першої та Другої світових війн на модні тенденції минулого століття і те, як сувора дійсність змінила роль жінки у суспільстві. Не оминули й трагічні події сьогодення в Україні, які змінили тренди світових подіумів та вітчизняну індустрію моди.  

Крім того, відзначили українських дизайнерів, чиї колекції стали відродженням прадавніх традицій, посиленням національної ідентичності та відображенням краси, болю і нескореності нашого народу. 

Лекцію відвідали та долучилися до збору чарівні українки: Ірина Адоніна, Єлизавета Ястремська, Діана Глостер, Соня Плакидюк, Марія Літті, Вікторія Кагаловська, Аліна Алієва з донькою Сабріною.