Передзвоніть мені

Як зберегти красу хутра: поради від майстрів OSCAR

Хутро завжди було символом багатства і розкоші. Його бездоганна м'якість у поєднанні з розкішним блиском і теплозахисні властивості роблять його фаворитом модних колекцій із року в рік.

Купуючи шубу, хутряний жилет або манто, варто враховувати, що настільки прекрасний виріб вимагає до себе належної уваги. Як же зберегти красу хутра, його блиск і унікальні властивості? Правильну відповідь на це запитання знають майстра ексклюзивної студії хімчистки OSCAR:

1. Хутро не терпить воду, тому уникайте потрапляння під дощ або намокання шуби. Ні в якому разі не стирайте хутряний виріб, намагаючись позбутися забруднень. Так ви тільки його зіпсуєте.

2. Не розчісуйте хутро занадто часто. Хутро - схоже до людського волосся і постійне втручання послабить ворс.

3. Не розпилюйте поруч з хутряним виробом хімічні розчини або парфуми. Так як спирт, що міститься в подібних речовинах, сильно сушить хутро.

4. Для того, щоб уникнути міграції кольору, варто вішати натуральне і фарбоване хутро окремо. 

5. Зберігати шуби, манто потрібно тільки в приміщеннях, де є постійна циркуляція повітря, температура 10-12 С *, вологість 50 - 65%. Відстань між виробами має бути min. 20 см.

У студії OSCAR майстри дотримуються всіх необхідних умов зберігання і приділяють належну увагу кожному виробу і кожній його деталі. Тому ваші хутряні шедеври будуть радувати вас ще не один сезон!